Wyszukiwarka

Kontakt

Centrum Neuroterapii

ul. Wrocławska 20
44-335 Jastrzębie Zdrój
(obok apteki)
__________________________

Poradnia neurologopedyczna "EDULOGMED"

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 518 214 129
tel. 505 943 321
__________________________

Specjalistyczny gabinet neuroterapii EEGBIOFEEDBACK
i pracownia EEG

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 792 240 619
Zadzwoń za darmo

Zgłoszenie

Marianna Głębocka-Czarniecka

Jestem neurologpedą i surdopedagogiem, terapeutą Metody Krakowkiej- profesor Jagody Cieszyńskiej. To moja pasja. Zajmuję się przede wszystkim profilaktyką u dzieci zagrożonych opóźnieniami w rozwoju mowy i wczesną stymulacją rozwoju mowy u małych dzieci (od 3 miesiąca życia) z różnymi zaburzeniami tj. dzieci z wadami słuchu, autyzmem, afazją, alalią, MPDz.

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, warsztatach i konferencjach z zakresu diagnozy i terapii zaburzeń mowy. W swojej pracy wykorzystuję min. Metodę werbo-tonalną oraz metodę profesor Jagody Cieszyńskiej. Jestem autorką kilku artykułów z zakresu terapii logopedycznej i dziedzin pokrewnych.

W 2007 roku założyłam Jastrzębski Zespół Doskonalenia Logopedów, którego jestem liderką. Od września 2011 roku prowadzę prywatną poradnię neurologopedyczną EDULOGMED w Jastrzębiu-Zdroju gdzie wraz z zespołem poradni działam na rzecz profilaktyki logopedycznej organizując cyklicznie bezpłatne konsultacje logopedyczne, psychologiczne i neuroterapeutyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Współpracuję także z Akademią Techniczno - Humanistyczną, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami studiów podyplomowych z zakresu logopedii i neurologopedii oraz Fundacją Orange, gdzie prowadzę rehabilitacje małych dzieci z wadami słuchu. Od 2007 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Logopedycznego.

W ostatnim czasie napisałam i wydałam dwie książki  przeznaczone do ćwiczeń logopedycznych: Filmowatyk, widełek i inne słowotwory. Ćwiczenia dla dzieci i dorosłych z zaburzeniami komunikacji  językowej oraz Przygody Rozbrykanego Języczka. Ćwiczenia profilaktcvzne i logopedyczne. Wkrótce ukaże sie trzecia książecka pt. Radości i smutki kota Feliksa. Książeczka o uczuciach  i emocjach.